מדוע לבחור לינקטון?

מפגש ראשון של שיר עם התקשורת הוא סוג של בליינד דייט. יש לך הזדמנות אחת שלא תשוב על עצמה להציג את השיר החדש שלך לאנשים שיכריעו את גורלו. המטרה המשותפת שלך ושלנו היא שהלינקטון החדש שלך יגיע לכמה שיותר אוזניים ולבבות.
נשמע פשוט? בעולם של הצפה תמידית של תוכן, חשוב להיות במקום בו הכל קורה כדי להצליח להגיע למקומות הנכונים. 
נשמע מפחיד? לא לדאוג, בשביל זה יש לך אותנו. 
ההתמחות שלנו היא הקשר עם התקשורת במטרה להביא תוצאות חשיפה אופטימליות ליצירה שלך.

יש לך הזדמנות אחת שלא תשוב על עצמה להציג שיר

לכן המטרה המשותפת שלך ושלנו היא שהלינקטון החדש שלך יגיע לכמה שיותר אוזניים ולבבות. נשמע פשוט? בעולם של הצפה תמידית של תוכן, חשוב להיות במקום בו הכל קורה כדי להצליח להגיע למקומות הנכונים. נשמע מפחיד? לא לדאוג, בשביל זה יש לך אותנו. ההתמחות שלנו היא הקשר עם התקשורת במטרה להביא תוצאות חשיפה אופטימליות ליצירה שלך

בשנים האחרונות שירים שהופצו באמצעות מערכת לינקטון מהווים בממוצע 98 ממצעד 100 השירים הכי מושמעים בארץ

בתחום שלנו, כמות היא כוח. כשהמוזיקה שלך מגיעה למדיה באמצעות כלי העבודה בו שוהים אנשי התקשורת במהלך כל יום, בעזרת המחשב והסמארטפון, לצד כל השמות הכי גדולים במוזיקה הישראלית ובינלאומית, כך תגדל כמות החשיפה והרלוונטיות של המוזיקה שלך.
נתוני החשיפה של לינקטון מובילים בגאון את תחום ההפצה בישראל בעשרות אחוזים ומשמשים כאתר המקצועי הנצפה ביותר ע"י אנשי המדיה בישראל. 

90% מאנשי המדיה בישראל מגדירים את לינקטון ככלי ההפצה האקטיבי והנוח ביותר לשימוש עבורם

את מדד האיכות וההצלחה שלנו אנו בודקים על האמנים העצמאים שעבורם הפצה איכותית ונכונה היא הבדל בין חיים ומוות.
נשמע דרמטי? אנחנו באמת לוקחים מאוד ברצינות את העבודה שלנו, יעידו אלפי האמנים שאנו מלווים במהלך השנים, שיספרו על החשיפה והיעדים אליהם הגיעו השירים.
תוצאות ההפצה של לינקטון נמדדות מדי יום, רשימות ההפצה שלנו עוברות עדכונים ושינויים תכופים מאוד ע"מ להיות המעודכנים ביותר.

כלים חדשניים. עבודה ללא פשרות. חשיפה שאין לה תחרות

הפצה זה קל. אבל חשיפה? זה כבר סיפור אחר.
על מנת להביא את הלינקטון החדש שלך לכמה שיותר אוזניים נכונות  ולהעניק לך את השירות המדויק והאיכותי ביותר, אנו עובדים מאוד קשה.
הנה רק כמה אלמנטים ייחודיים שאנו מפתחים ומתחזקים  במטרה להנגיש את המוזיקה שלך ולהרחיב ככל הניתן את החשיפה שלה לאנשים הנכונים.