לינקטון הפצת סינגל ואלבום לכל נקודות המדיה בישראל

לינקטון הפכה עם השנים לכלי העבודה המשמעותי ביותר על שולחנו של איש מדיה. הכל קורה מתוך הקטלוג שלנו: תוכניות נערכות ומשודרות,  ישיבות פלייליסט מנוהלות, שירים נבחרים לשימוש בעולם הפרסום, אמנים מלוהקים לתכניות מוזיקה, מתאפשר איתור ממוקד של תוכן על פי סגנון מוזיקלי ועוד.
הודות לכל אלה, אנו יכולים להתחייב לכל אמן באשר הוא שנספק לו את החשיפה הרחבה, האיכותית והמדויקת ביותר.

 

הלינקטון, שהפך כבר מזמן לשמו המודרני של סינגל , הוא למעשה מיני-סייט חדשני ומותאם לכל המסכים והטלפונים הניידים.
הלינקטון נבנה באופן פרטני לכל שיר / אלבום/ פרויקט חדש ונשלח באופן אישי וחגיגי לתיבת המייל של כל אחד מאנשי התקשורת העוסקים בתחום המוזיקה והתרבות בארץ (שדרנים, עורכי מוסיקה, מנהלי תקליטיות, כתבי אינטרנט ועיתונות כתובה, מבקרי מוסיקה, בלוגרים, תחנות של קהילות יהודיות וישראליות בחו“ל, תקליטנים, חברות המספקות תוכן מוסיקלי לגופים מסחריים ועוד), זאת במטרה שישדרו/ יסקרו/ יקדמו את היצירה החדשה שלך. מבחינה ויזואלית, נשאר הלינקטון נאמן לרוח הפרויקט, מספק את כל המידע הקיים בעותק פיזי ועוד הרבה יותר מכך... הלינקטון גם ניתן לשיתוף באופן עצמאי ברשתות החברתיות, כל זאת תוך הקפדה על זכויות היוצרים שלך.

למה דווקא לינקטון?

מפגש ראשון של שיר עם התקשורת הוא סוג של בליינד דייט. יש לך הזדמנות אחת שלא תשוב על עצמה להציג את השיר החדש שלך לאנשים שיכריעו את גורלו. המטרה המשותפת שלך ושלנו  היא שהלינקטון החדש שלך יגיע לכמה שיותר אוזניים ולבבות.
נשמע פשוט? בעולם של הצפה תמידית של תוכן, חשוב להיות במקום בו הכל קורה כדי להצליח להגיע למקומות הנכונים. נשמע מפחיד? לא לדאוג, בשביל זה יש לך אותנו. 
ההתמחות שלנו היא הקשר עם התקשורת במטרה להביא תוצאות חשיפה אופטימליות ליצירה שלך.

 

בשנים האחרונות שירים שהופצו באמצעות מערכת לינקטון מהווים בממוצע 98 ממצעד 100 השירים הכי מושמעים בארץ.

בתחום שלנו, כמות היא כוח. כשהמוזיקה שלך מגיעה למדיה באמצעות כלי העבודה בו שוהים אנשי התקשורת במהלך כל יום, בעזרת המחשב והסמארטפון, לצד כל השמות הכי גדולים במוזיקה הישראלית ובינלאומית, כך תגדל כמות החשיפה והרלוונטיות של המוזיקה שלך.
כן כן, נתון חסר תקדים – 98%!
 

92% מאנשי המדיה בישראל מגדירים את לינקטון ככלי ההפצה האקטיבי והנוח ביותר לשימוש עבורם.

את מדד האיכות וההצלחה שלנו אנו בודקים על האמנים העצמאים שעבורם הפצה איכותית ונכונה היא הבדל בין חיים ומוות. נשמע דרמטי? אנחנו באמת לוקחים מאוד ברצינות את העבודה שלנו, יעידו  אלפי האמנים שאנו מלווים במהלך השנים, שיספרו על חשיפה והשמעות גדולים בהרבה לפעמים משבכלל ציפו לקבל.

 

כלים חדשניים. עבודה ללא פשרות. חשיפה שאין לה תחרות.

הפצה זה קל. אבל חשיפה? זה כבר סיפור אחר.
על מנת להביא את הלינקטון החדש שלך לכמה שיותר אזניים נכונות  ולהעניק לך את השירות המדויק והאיכותי ביותר, אנו עובדים מאוד קשה.
הנה רק כמה אלמנטים ייחודיים שאנו מפתחים ומתחזקים  במטרה להנגיש את המוזיקה שלך ולהרחיב ככל הניתן את החשיפה שלה לאנשים הנכונים

צוות לינקטון

 מי שעובד איתנו יודע שללינקטון אין לקוחות, אלא שותפים לדרך. 
הצוות שלנו ילווה אותך מהרגע הראשון ועד ליציאת הלינקטון עם הרבה סבלנות, עצה מקצועית ושירות אישי שהפך לשם דבר והציב רף חדש בתעשיית המוזיקה בישראל.

עמוד הפייסבוק

אליו עולים הלינקטונים החדשים, הסיכום השבועי 
ועוד הפתעות. העמוד זוכה לחשיפה רחבה של עשרות אלפי משתמשים אוהבי מוזיקה.

מעבר לעמוד הפייסבוק

ערוץ היוטיוב של לינקטון

אליו עולה מדי חודש פלייליסט מלא של כל הלינקטונים החדשים שהופצו.

מעבר לערוץ היוטיוב

לינקטון בלוג

הבלוג הנצפה ביותר  של תעשיית המוזיקה, בו אנו תמיד שמחים להציג אמנים חדשים ולספר גם את הסיפור שלך.

מעבר לבלוג

קשר הדוק עם אנשי המדיה

קשר הדוק עם תעשיית המוזיקה ומשתמשי המערכת- על מנת לספק מידע הכי מדויק אודות תפוצת הלינקטון שלך ולהביא אותו לאנשים הנכונים.

פרוייקטים מיוחדים

מספר פעמים בשנה אנו יוזמים אוספים מיוחדים בשיתוף עם גופי שידור ותקשורת מובילים. הפרויקטים פתוחים לכל לקוחותינו.

חיפוש מתקדם ע"פ מילות מפתח

הפצת לינקטון מיוחד ליום האהבה? שיר חופה? לכבוד יום הסתיו? ליום הזיכרון? לרגל חודש הסליחות? המערכת מאפשרת לאנשי מדיה לאתר תוכן לפי נושאים ולהנגיש עוד יותר את המוזיקה שלכם ולהגדיל משמעותית של מחזור החיים של השיר.

מערכת רשימות השמעה

מה יותר נוח לאיש מדיה מאשר לערוך בעצמו תכנית שתשודר ישירות ממערכת לינקטון? לשם כך נולד כלי רשימות ההשמעה המתקדם שלנו. במערכת גם שתי רשימות אוטומטיות המאפשרות לאנשי המדיה להאזין ברצף לכל הלינקטונים החדשים של השבוע שהסתיים והשבוע הנוכחי

לוח הופעות

יש הופעה בקרוב? בהצלחה! נשמח לספר עליה בדף הבית שלנו ובעדכן השבועי הנשלח לאנשי המדיה ואף לסייע במכירת כרטיסים.

מעבר ללוח ההופעות

החברה הטובים של לינקטון

פרויקט שבועי העולה בבלוג שלנו, בו מדי סופ“ש עורך איש תקשורת מוביל את פסקול הלינקטונים האהובים עליו מהשנה האחרונה. המטרה היא לחשוף לאוהבי המוזיקה בבית שירים מעולים שלא בהכרח הפכו ללהיטים גדולים בתחנות הרדיו.

לינקיפדיה

האנציקלופדיה של תעשיית המוזיקה: יקום מקביל באתר לינקטון, הבנוי כאנציקלופדיה של כל אמני ישראל. לינקיפדיה מאפשרת איתור תוכן לפי סגנון מוזיקלי ומקנה לך במתנה אתר תדמית בו ניתן להשתמש באופן חיצוני למערכת!

מעבר ללינקיפדיה

ממשק חדשני ופורץ דרך

ממשק מתקדם, רספונסיבי ומותאם, הנראה מעולה דרך כל סוגי המסכים והמכשירים הניידים.

הניוזלטר של לינקטון

רשימת התפוצה הגדולה והאיכותית ביותר בעולם המוזיקה הישראלית