כיצד מפיצים סינגל לאנשי המדיה בישראל?

צוות לינקטון | 01.09.20

התשובה לשאלה האם אפשר להגיע לכל עורכי הרדיו, השדרנים, הכתבים בעיתונות הכתובה והדיגיטלית וכל אנשי המדיה האחרים...

תמיד מגיע השלב הזה, העיבוד מוכן אחרי מיקס ומאסטרינג - יש לנו שיר ביד.

חושבים אם לצלם קליפ, אולי קליפ מילים? איך להפיץ את השיר לקהל הרחב אבל החשוב ביותר איך מגיעים עם השיר הזה לתקשורת...

תקשורת / אנשי מדיה אלו מילים גדולות, מילים שיכולות לקבוע את גורל הקריירה שלכם ועתיד השיר שלכם.

כיצד אפשרי להגיע לכמה שיותר אוזניים ועיניים עם השיר החדש / האלבום החדש?

בחברת לינקטון יש מוטו שמוביל אותנו - האומן מעל הכל! כל אומן בישראל, החל מאומן בתחילת דרכו ועד לגדולים ביותר, זכינו וכולם נמנים בין לקוחותינו.

גם אתכם אומנים יקרים הקוראים כעת את הטקסט הזה נרצה להזמין לחוות איתנו את החוויה של שחרור לינקטון לאוויר העולם - הפצתו לגופי , המדיה השונים והמגוונים, איתם אנו עומדים בקשר יומיומי, ברדיו, בעיתונות הכתובה והאינטרנטית, תחנות רדיו מוסדיות לצד תחנות פרטיות ואינטרנטיות, ערוצי טלוויזיה לצד אנשי תעשייה בכירים וכל גורם שישנה חשיבות שייחשף לשיר / האלבום החדש שלכם.

בלינקטון ישנה רשימת תפוצה ארוכה של מיטב הדיג'ייז הפעילים בישראל ע"מ שהלינקטון ינוגן כמה שיותר מהר גם בשטח נשלח גם אליהם את השיר מייד עם צאתו.

בנוסף יגיע הלינקטון אל תחנות הרדיו השונות בקהילות היהודיות הפרוסות ברחבי העולם - איתן אנו עומדים בקשר ישיר ומוודאים קבלה של כל לינקטון.

מוזמנים לצלצל אלינו למשרד ולשוחח עם הצוות הותיק והמסור שלנו, לחשוב על אסטרטגיית היציאה, מתי כדאי לצאת? מה עליי להכין לקראת היציאה לדרך? הגרפיקה מתאימה? ועוד ועוד

חברת לינקטון מובילה את תחום ההפצה למדיה מעל לעשור וזאת מתוך מקצוענות ורמת שירות גבוה מעל הכל, מבחינתי התוכן שלכם הינו עולם ומלואו, ידוע לנו שהשקעתם בכל פרט, במילים והלחן, בעיבוד ובהפקה המוזיקלית ובכל פסיק קטן ולכן נעשה הכל שהלינקטון ייחשף לכל גופי התקשורת ויגיע לכמה שיותר יעדים ע"מ שייקבל הזדמנות אמיתית לחשיפה שתביא הצלחה.

הסתיימו ההסברים... מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו למשרדי החברה בטלפון 03-5618778

ניתן ליצור עימנו קשר ישיר בטלפון, בכתובת המייל info@linktone.co.il ובתיבת צור קשר באתר

תיוגים

בלוג לינקטון

הכר את האמן

לינקטון